cara urus ijin edar гар ариутгагч бодис импортлох

cara urus ijin edar гар ариутгагч бодис импортлох

Ish-ushtaraku gjendet i vdekur - www.Zemra.Org- cara urus ijin edar гар ариутгагч бодис импортлох ,Ishte larguar nga shtëpia dy ditë më parë, duke lënë një letër, ku shpjegonte se do të vetëvritej, ndërsa dje është gjetur i varur te Kodrat e Liqenit Artificial në Tiranë.Gjendet i vdekur personi që u raportua i zhdukur në Pejë ...47 vjeçari Rrustë Rexhepaj është gjetur i vdekur sot në parkun e qytetit të Pejës. Se i njëjti është gjetur pa shenja jete është konfirmuar për Indeksonline edhe nga zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova. Ndryshe Rexhepaj është raportuar si i zhdukur në stacionin policor me datën 21 të këtij muaji, raporton […]Dugsi casri ah Oo Bishaaro Qiimo Badan U Sida Qurbajoogta ...

Waxaa la ogeysiinayaa oo logu bushaaraynayaa dadweynaha ku nool gudaha iyo dabadaba qurbaha ee jecel barashada diinta islaamka In lagaaga furay machad la magac baxay fatxulkhayr oo ku yaal magaalada hargaysa oo lagu baran doono xifdiga quraanka iyo Shareecada islaamka iyo barashada duruusta . Dugsigan waxaa lagu dhigan doonaa hab casri ah oo online skype […]

I riu i dashuruar… | PSEISLAMI.COM

May 06, 2013·I riu i dashuruar… Asgjë tjetër veç emrit të saj nuk shqiptonte gjuha e të riut të dashuruar: "Që kur e pa atë vajzë, sytë e tij s’kanë njohur gjumë. Tashmë nuk ha as nuk pi. Çfarëdo që i them nuk bën dobi, o çoban plak!” – ishin këto fjalët e shokut të të riut…

Tursun Ali - Sherlar | Медиа-портал

1. Men uxlayapman, Uxlayotgan odamni Faqat uyg‘otadi shoirlar. 2. Qish. Qorli so‘qmoq, Oh, qanday og‘ir Birovning izidan yurmoq. 3. Sahar. Men qayta tirshdim.

UWC më ka hapur mendjen! | UWC Albania

Oct 18, 2016·Autore: Herda Xhaferaj (UWC Mostar 2011-2013) Aplikimi për në UWC nuk ka qenë aspak i rastësishëm në rastin tim. Nje kushëri i afërt aplikoi rreth 7 vite përpara meje, ndaj unë u rrita duke dëgjuar për këto shkolla ndërkombëtare dhe për vlerat që promovojnë. Ai nuk fitoi dhe vazhdoi arsimin në Shqipëri por gjithmonë më…

X'qed jagħmlu d-DANUSAN? | Danusan

X’qed jagħmlu d-DANUSAN? Wara 5 snin tqum fil-5am, iddum mhux ħażin biex taqbad kaptu, Qisek erġajt bdejt ħajja mil-ġdid. Ikolli nammetti li bdejt inħossni qisni qattus imsewwi l-ewwel ġranet.

Kanceri i gjirit, dhjetë ushqime që nuk duhen konsumuar ...

Tetori është muaji i ndërgjegjësimit ndaj kancerit të gjirit. Fushata të tëra sensibilizuese ndërmerren për të inkurajuar gratë dhe vajzat që të mos neglizhojnë kontrollet rutinë. Zbulimi i hershëm shpëton jetë, por informacioni rreth gjërave që mund ta parandalojnë sëmundjen e shekullit është gj

Jam dashnorja dhe jam e lumtur – Luela Myftari

Mar 29, 2015·Luela Myftari I. Jam e varfër. Bashkëshorti më ka lënë përpara 4 vjetësh. Kam një vajzë në gjimnaz dhe punoj si luleshitëse sepse nuk kam shkollë të lartë. Përpiqem t'i plotësoj gjërat më minimale bijës sime. Por, mundohem ta zë një pjese të mirë të …

Arrestohen pesë gjermanë të dyshuar për lidhjet me PKK-në ...

Policia turke arrestoi pesë gjermanë të dyshuar si anëtarë të një organizate kurde, njoftoi një agjenci pro-kurde, e cila pa përmendur emrin e kësaj organizate, i është referuar Partisë së Punëtorëve të Kurdistanit (PKK), konsideruar si terroriste nga Ankaraja.